• DARMOWA dostawa i zwroty już od 99,99 zł*

Kamień w ogrodzie to jeden z elementów udanej, ponadczasowej kompozycji. Ogromny wybór różnego rodzaju grysów, otoczaków czy żwirów sprawił, że ciężko znaleźć ogród bez tego rodzaju aranżacji. Idealnie nadają się one bowiem na wszelkiego rodzaju rabaty, ścieżki, skalniaki czy opaski wokół domu. Naturalne kamienie ogrodowe słyną ze swojej trwałości - raz wysypanego kamienia nie zniszczy nam wiatr lub biegający futrzak. Dużą zaletą jest również ograniczanie ilości chwastów. Przy odpowiednio dobranych aranżacjach, pięknie komponuje się w połączeniu z korą a nawet zrębką ogrodową. W ofercie znajdziesz: grys Biała Marianna, czerwony granit, otoczak Verde Alpi, otoczak Nero Venato, żwir mleczny, żwir bursztyn, grys Rouge Royal, Kora Kamienna, otoczak Thassos, grys Thassos, grys bazaltowy, grys Rosso Verona, grys Giallo Siena, grys Green Gravel, grys granitowy.

Kora idealnie nadaje się do ściółkowania wszystkich roślin ogrodniczych. Swoją popularność w ogrodach zyskała przez swoje właściwości zakwaszające oraz fakt, że ogranicza ona ilość chwastów które są konkurencją dla roślin ogrodniczych. Świetnie sprawdzi się do aranżacji prawie każdej kompozycji. Kora sosnowa to przede wszystkim produkt naturalny i ekologiczny, wykorzystanie jej w ogrodzie nie zaburzy naturalistycznego klimatu w naszym ogrodzie. W ofercie znajdziesz: kore grubą, korę średnią i korę drobną

Naturalne gotowe podłoże dedykowane zazwyczaj do konkretnego typu roślin. Świetnie nadaje się do sadzenie roślin ozdobnych, balkonowych, kwaśnolubnych, warzyw a nawet do regeneracji i zakładania trawników. Zaletą ze stosowania gotowego podłoża jest oszczędność czasu oraz fakt, że jest ono wolne od szkodników, grzybów, pleśni, nasion chwastów oraz innych patogenów. Perfekcyjnie dobrany skład zapewnia prawidłowe odżywienie roślin. W ofercie znajdziesz: podłoże pod warzywa, pod iglaki, pod hortensje niebieskie i pozostałe, ziemię uniwersalną, podłoże do roślin kwaśnolubnych, ziemię do lawendy i borówki. Niektóre z gotowych podłoży zostały wzbogacone nawozami.

Podłoża, kora, kruszywa

Perlit ogrodniczy 10L Perlit ogrodniczy 10L
Cena: 17,89 zł
szt.
zobacz więcej
Perlit ogrodniczy 1L Perlit ogrodniczy 1L
Cena: 4,80 zł
szt.
zobacz więcej
Perlit ogrodniczy 2,5L Perlit ogrodniczy 2,5L
Cena: 7,79 zł
szt.
zobacz więcej
Perlit ogrodniczy 6L Perlit ogrodniczy 6L
Cena: 11,89 zł
szt.
zobacz więcej
Podłoże do storczyków SMART 5L Podłoże do storczyków SMART 5L
Producent: Wokas
Cena: 10,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl