• DARMOWA dostawa i zwroty już od 99,99 zł*

Odżywka do choinek ciętych 250ml

409-odzy-choinki-4j-n-wiz-d.jpg
  • nowość

Dostępność:

Pozostało: dostępne od wiosny 2024

Cena: 11,16 zł 11.16
ilość szt.
Dodaj do ulubionych

Opis

Odżywka do choinek ciętych Agrecol 250 ml

Płynna odżywka do choinek ciętych to preparat przeznaczony do przedłużania żywotności choinek ciętych. Sprawia, że drzewka świąteczne oraz stroiki, wykonane z żywych gałązek iglastych, znacznie dłużej zachowują żywotność, a przy tym wyglądają zdrowo i świeżo. Roztwór wodny odżywki przez długi czas utrzymuje krystaliczną czystość. Delikatnie odżywia drzewka choinkowe, dzięki czemu igły dłużej utrzymują się na drzewku. Sprawia, że rośliny są optymalnie nawodnione. Płynna odżywka do choinek może być również stosowana jako roztwór z wodą do nasączania gąbek florystycznych.

Przechowywanie i środki ostrożności:

Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze od 0˚C do 30˚C. Chronić przed światłem słonecznym. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Chronić przed dziećmi. Unikać bezpośredniego kontaktu preparatu z oczami. Nie spożywać. W przypadku zanieczyszczenia oczu, przemyć je natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza.

 

Sposób stosowania

Dozownik w nakrętce napełnić do zaznaczonego na rysunku poziomu (poziom trzeci), który odpowiada 20 ml odżywki. Odmierzoną dawkę rozcieńczyć w 1/2 litra wody.

 

Informacje

Ilość w opakowaniu: 250 ml

Forma nawozu: płynny

Idealny do: choinek ciętych oraz żywych gałązek iglastych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl