• DARMOWA dostawa i zwroty już od 99,99 zł*

Drzewa i krzewy owocowe to najpopularniejsze rośliny uprawiane w ogrodach, sadach czy nawet w pojemnikach na tarasach i balkonach. Większość odmian nie ma specjalnych wymagań uprawowych, jednak odpowiednia dbałość o uprawę, stanowisko i zalecane zabiegi pielęgnacyjne z pewnością odwdzięczą nam się wysokimi plonami w postaci dużych, smacznych i zawierających mnóstwo wartości odżywczych i witamin owocami. Świeże zbiory nadają się zarówno do bezpośredniego spożycia jak i przygotowania domowych przetworów w postaci dżemów czy nalewek.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Krzewy owocowe posiadają nie tylko walory odżywcze, ale stanowią również ozdobę każdego ogrodu. Oprócz wspominanych owoców, charakteryzują się także kolorowymi liśćmi, przepięknymi kwiatami i przyjemnym zapachem, co powoduje, że pobyt na działce umila nam czas, gwarantuje wewnętrzny spokój i odpoczynek od codziennych obowiązków, a co najważniejsze pozwala podziwiać tę jakże niesamowitą naturę.

Na posadzenie drzewek i krzewów owocowych najlepiej zdecydować się wczesną wiosną lub jesienią. Należy wybrać dla nich stanowisko słoneczne, ciepłe i osłonięte od silnych wiatrów, dzięki któremu uzyskamy obfitsze owocowanie i dojrzałość. Gleba natomiast powinna być żyzna, przepuszczalna i umiarkowanie wilgotna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl