Pytania i odpowiedzi

1. Kiedy mogę sadzić zakupione rośliny?

Rośliny uprawiane w donicach można sadzić przez cały sezon wegetacyjny: od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Podczas sadzenia nie naruszamy bowiem systemu korzeniowego. W trakcie suszy należy pamiętać o obfitym podlewaniu.

2. Dlaczego oferta sklepu nie jest najtańsza na rynku?

Większość ofert na rynku to rośliny bardzo młode w doniczkach P9, czyli w doniczkach o pojemności 0,5 l (tzw. "młodzież roślinna" przeważnie używana do dalszej produkcji). Oferowane przez nas rośliny to materiał w pełni handlowy w pojemnikach od 1,5 l do 15l, a w wyjątkowych sytuacjach nawet większych.  Są to rośliny starsze, większe i mają zdecydowanie większe szanse na przyjęcie się w gruncie.

3. Czy sadzonki dotrą do mnie żywe?

Gwarantujemy, że wszystkie rośliny dotrą do Ciebie żywe, gdyż są przed zapakowaniem solidnie podlane, a następnie starannie i bezpiecznie zapakowane.

4. Czy bezpieczne jest wysyłanie roślin w czwartek i piątek?

W czwartki i piątki wysyłamy wyłącznie te rośliny, które są w stanie przetrwać w sortowni przez weekend i dotrzeć do odbiorcy w pełni wartościowe i żywe.

5. Moja paczka uległa uszkodzeniu. Co teraz?

Napisz jak najszybciej do nas i załącz zdjęcia uszkodzeń, a my rozwiążemy ten problem.

6. Jak będzie wyglądać sadzonka, która zostanie doręczona?

W opisie każdej rośliny załączamy "real foto", czyli zdjęcie realne rośliny z danej partii.

7. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Deklarujemy realizację zamówienia w przeciągu 14 dni roboczych, do których należy doliczyć czas dostawy. Staramy się jednak realizować zamówienia na bieżąco, najszybciej, jak to możliwe, więc przesyłki docierają zazwyczaj znacznie szybciej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl