• DARMOWA dostawa i zwroty już od 150 zł*
Pytania i odpowiedzi

1. Kiedy mogę sadzić zakupione rośliny?

Rośliny uprawiane w donicach można sadzić przez cały sezon wegetacyjny: od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Podczas sadzenia nie naruszamy bowiem systemu korzeniowego. W trakcie suszy należy pamiętać o obfitym podlewaniu.

2. Dlaczego oferta sklepu nie jest najtańsza na rynku?

Większość ofert na rynku to rośliny bardzo młode w doniczkach P9, czyli w doniczkach o pojemności 0,5 l (tzw. "młodzież roślinna" przeważnie używana do dalszej produkcji). Oferowane przez nas rośliny to materiał w pełni handlowy w pojemnikach od 1,5 l do 15l, a w wyjątkowych sytuacjach nawet większych.  Są to rośliny starsze, większe i mają zdecydowanie większe szanse na przyjęcie się w gruncie.

3. Czy sadzonki dotrą do mnie żywe?

Gwarantujemy, że wszystkie rośliny dotrą do Ciebie żywe, gdyż są przed zapakowaniem solidnie podlane, a następnie starannie i bezpiecznie zapakowane.

4. Czy bezpieczne jest wysyłanie roślin w czwartek i piątek?

W czwartki i piątki wysyłamy wyłącznie te rośliny, które są w stanie przetrwać w sortowni przez weekend i dotrzeć do odbiorcy w pełni wartościowe i żywe.

5. Moja paczka uległa uszkodzeniu. Co teraz?

Napisz jak najszybciej do nas i załącz zdjęcia uszkodzeń, a my rozwiążemy ten problem.

6. Jak będzie wyglądać sadzonka, która zostanie doręczona?

W opisie każdej rośliny załączamy "real foto", czyli zdjęcie realne rośliny z danej partii.

7. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Deklarujemy realizację zamówienia w przeciągu 5 dni roboczych, do których należy doliczyć czas dostawy. Staramy się jednak realizować zamówienia na bieżąco, najszybciej, jak to możliwe, więc przesyłki docierają zazwyczaj znacznie szybciej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl